Videa mají v propagaci rozhodně sílu - vše, co je na videu, je hned víc skutečné. ESN Liberec můžeš najít i na youtube, kde má vlastní kanál, zatím je zde ale bohužel videí pomálu.  Videa jsou točena převážně na akcích a výletech, kde je snaha zachytit báječnou atmosféru, která eventy provází. Časem by tak náš kanál mohla zaplnit spousta záznamů, které by nás opět mohly posunout o něco dál. Ve fantazii se meze nekladou, videomaker může natáčet jak klasická videa doprovázena hudbou, tak lákající spoty nebo třeba vlogy. Kameru máme, teď už jen někoho, kdo si ji vezme do parády a následně si pohraje s videy v programu. 

Pokud jsi vždy toužil něco takového zkusit nebo jen hledáš příležitost, kde své schopnosti prodat, odhoď stud a přidej se k nám. Výhodou je, že všechno je v podstatě na nečisto, v případě, že se něco nepovede, ti nikdo hlavu neutrhne. Rozhodně z toho vytěžíš bohaté portfolio, spoustu navázaných přátelství, vymazlenou úroveň anglické konverzace a plno přátel na celý život. Času ti to vezme jen tolik, kolik opravdu budeš chtít.

Zodpovídat se budeš PR managerovi, který dohlíží na to, aby vše šlapalo, jak má. Na konci mandátu (prosinec) můžeš pak jeho funkci dokonce převzít! Zároveň se můžeš angažovat také v národní a mezinárodní úrovni a účastnit se meetingů s lidmi, kteří v jiných sekcích pracují na stejných věcech, a tak načerpat spoustu inspirace a nových nápadů. 

Mrkni například na video z AGM Warszaw, časem můžeš tvořit něco podobného!

https://www.youtube.com/watch?v=caeuqCHqKvU